Club 53

Witaj na stronie Club 53.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-05-24 14:01:28

Satoxinio
Administrator
Dołączył: 2016-01-23
Liczba postów: 7
WindowsChrome 50.0.2661.102

REKRUTACJA DO CLUB53 PYLIFE MAJ 2016

Oto wzór podania na rekrutacje powodzenia :
Wiek nie ma dla nas znaczenia ! [dblpt])
Aby napisać podanie trzeba się zarejestrować na forum!!!



Pasek z panel.pylife.pl: (Tutaj wklej pasek swojego konta):
Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze:
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz mikrofon oraz teamspeak3(posiadanie nie jest obowiązkowe)?:
Czy jesteś zapoznany z regulaminem Club53 i akceptujesz jego zasady ? :
Czemu chcesz dołączyć do Club53 :
Coś o sobie(Opisz swój charakter):
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na dołączenie do organizacji ? :
Odpowiedzi proszę pisać pod tym postem !!!

Offline

#2 2016-05-25 18:09:24

MrDerd
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-25
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: REKRUTACJA DO CLUB53 PYLIFE MAJ 2016

Pasek z panel.pylife.pl: (Tutaj wklej pasek swojego konta): https://panel.pylife.pl/i/52390.pasek1.png
Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze: 2014-09-23 [Jakos tak] [dblpt]D
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 3-5 h
Imię: Adrian
Wiek: 12
Czy posiadasz mikrofon oraz teamspeak3(posiadanie nie jest obowiązkowe)?: Tak posiadam, chociaż mikrofon mam słaby. Ale będę kupował nowy.
Czy jesteś zapoznany z regulaminem Club53 i akceptujesz jego zasady ? : Zapoznałem się, akceptuję.
Czemu chcesz dołączyć do Club53 : Ponieważ szukam klanu na PyLife. A jak znajdę [Mam nadzieje ze się dostane [dblpt]D] To dam z siebie wszystko żeby klub ulepszac.
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Jestem miły, ogarnięty i nie jestem chamski.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na dołączenie do organizacji ? : Ponieważ mam długi staż i uwielbiam PyLife
Odpowiedzi proszę pisać pod tym postem !!!

Offline

#3 2016-05-28 20:40:56

CHAS3R
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-28
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 46.0

Odp: REKRUTACJA DO CLUB53 PYLIFE MAJ 2016

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pasek z panel.pylife.pl: (Tutaj wklej pasek swojego konta): http://panel.pylife.pl/gracz/38326
Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze: 2014-14-02
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 2-4 h.
Imię: Mateusz.
Wiek: 13.
Czy posiadasz mikrofon oraz teamspeak3(posiadanie nie jest obowiązkowe)?: Tak posiadam mikrofon i teamspeaka
Czy jesteś zapoznany z regulaminem Club53 i akceptujesz jego zasady ? : Jestem zapoznany z regulaminem i akceptuje jego zasady.
Czemu chcesz dołączyć do Club53 : Hmm... Dobre pytanie nigdy nie dołączyłem do takiego dobrego klanu na PyLife więc chcę spróbować (Może się uda)
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Jestem przyjacielski , pomocny a przede wszystkim ogarnięty.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na dołączenie do organizacji ? : Zasługuje na to ponieważ : Jestem doświadczonym graczem dużo czasu spędziłem grając na PyLife.
Odpowiedzi proszę pisać pod tym postem !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline

#4 2016-05-29 06:54:28

oski77
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-29
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 36.0

Odp: REKRUTACJA DO CLUB53 PYLIFE MAJ 2016

Pasek z panel.pylife.pl: (Tutaj wklej pasek swojego konta):66147.pasek1.png
Staż na serwerze: 2 ,5 roku.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:Około 3,5h w dni wolne od szkoły a tak to 2,5h.
Imię:Oskar
Wiek:13,5
Czy posiadasz mikrofon oraz teamspeak3(posiadanie nie jest obowiązkowe)?:Posiadam.
Czy jesteś zapoznany z regulaminem Club53 i akceptujesz jego zasady ? :Tak,tak.
Czemu chcesz dołączyć do Club53 :Ponieważ spodobała mi się ta organizacja a nie jestem CJ więc szukam czegoś lepszego niż zwykły gang z 2 moonklocami i 4 członkami.
Coś o sobie(Opisz swój charakter): jestem spokojny i nie odwalam oraz jestem bardzo obowiązkowy
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na dołączenie do organizacji ? : Ja nie dołączam do organizacji da aut dla np fajnej bazy tylko dla atmosfery ,bo gang bez atmosfery to nie gang.

Offline

#5 2016-06-03 15:46:36

Ergi
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-03
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 50.0.2661.102

Odp: REKRUTACJA DO CLUB53 PYLIFE MAJ 2016

Pasek z panel.pylife.pl: https://panel.pylife.pl/i/132087.pasek1.png
Staż na serwerze:1 rok 214h
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: hmm.. w dni wolne 4h może mniej a w pon-pt 2h
Imię:Mateusz
Wiek:13
Czy posiadasz mikrofon oraz teamspeak3(posiadanie nie jest obowiązkowe)?: Tak
Czy jesteś zapoznany z regulaminem Club53 i akceptujesz jego zasady ? :Tak
Czemu chcesz dołączyć do Club53 :Ponieważ szukam gangu z kimś kim mogę popisać i nie obchodzą mnie auta [sred])
Coś o sobie(Opisz swój charakter):Jestem śmieszny, dobry i pomocny
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na dołączenie do organizacji ? Ponieważ jestem bardzo ogarniętym graczem który szuka gangu z dobrą ekipą

Offline

#6 2016-06-06 23:25:46

Jakubowski
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-06
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 37.0.2178.54

Odp: REKRUTACJA DO CLUB53 PYLIFE MAJ 2016

Pasek z panel.pylife.pl: (Tutaj wklej pasek swojego konta): http://panel.pylife.pl/gracz/221634

Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze:4 miesiace 700h
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 5godzin minimum
Imię:Kuba
Wiek:14lat
Czy posiadasz mikrofon oraz teamspeak3(posiadanie nie jest obowiązkowe)?:  mam mikro i ts3 ale ne zbyt lubie rozmawiac na ts mam nadzieje ze to nie kłopot [dblpt])
Czy jesteś zapoznany z regulaminem Club53 i akceptujesz jego zasady ? : tak
Czemu chcesz dołączyć do Club53 : usłyszałem ze jest to dosc fajna i miłą organizacja i nie kłócą sie członkowie wiec szukam organizacji i pomyslałem ze napisze tutaj
Coś o sobie(Opisz swój charakter):jestem miły pomocny łatwo jest sie dogadac ne ma problemu ze mną mam małe problemy z orto ale da sie doczytac [dblpt]D [dblpt]P
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na dołączenie do organizacji ? : nwm nie znam jej za bardzo ale doszły mnie słuchy ze jest bardzo fajna


POZDRAWIAM JAKUBOWSKI

Offline

#7 2016-06-17 16:15:39

PaciosQ
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-17
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 47.0

Odp: REKRUTACJA DO CLUB53 PYLIFE MAJ 2016

Pasek z panel.pylife.pl: (Tutaj wklej pasek swojego konta): https://panel.pylife.pl/i/31758.pasek1.png
Staż na serwerze: (Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze): 4 lata
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 5h
Imię: Patryk
Wiek: 16
Czy posiadasz mikrofon oraz teamspeak3(posiadanie nie jest obowiązkowe)?: Posiadam
Czy jesteś zapoznany z regulaminem Club53 i akceptujesz jego zasady ? : Tak,akceptuję
Czemu chcesz dołączyć do Club53 : Ponieważ bardzo podoba mi się ta organizacja. Ze względu na komunikacje oraz ogólną miłą atmosfere.
Coś o sobie(Opisz swój charakter): Nazywam się Patryk chodzę do ochotniczej straży pożarnej oraz tańczę moje filmy z tańczenia zamieszczam na Youtube.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na dołączenie do organizacji ? : Ponieważ jestem miłym i chętnym do pomocy chłopakiem

Offline

#8 2016-06-30 13:32:36

EngliszPerfect
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-30
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: REKRUTACJA DO CLUB53 PYLIFE MAJ 2016

KRUK TO BOSS
B - BOJOWA
O - OBCIĄGARKA
S - SZYBKO
S - SSĄCA

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sprawdzankoip - prusy - testoweforumszkolna - leveluprpg - forumventomta